VEŠKERÉ INFORMACE K TURNAJI 2018 NA JEDNOM MÍSTĚ NALEZNETE V TURNAJOVÉ BROŽURCE, KTERÁ JE DOSTUPNÁ KE STAŽENÍ NA FACEBOOKU NEBO NA ODKAZU ZDE: http://bit.ly/2NYVmk9

Startovné

Muži - 2600 Kč/tým 
Ženy - 2100 Kč/tým 
V ceně není zahrnut poplatek za identifikační náramek, který je povinný pro všechny hráče účastnící se turnaje. Náramky se budou platit na místě před začátkem turnaje každého týmu. Na registraci stačí dorazit včas před vaším prvním zápasem na turnaji a registrace probíhají na všech halách, kde týmy startují turnaj.

Platba startovného: informace k zaplacení naleznete po přihlášení v přehledu týmů.

Při odřeknutí účasti po 15. 6. 2018 propadá startovné pořadateli.

POZOR!!
Od letošního ročníku již není možné stanovat přímo v areálu Sportovní haly, jako to v minulosti některé týmy dělávaly! Prosíme všechny o zajištění jiné formy ubytování a omlouváme se za komplikace, je to přání správce sportovního areálu.

Rozhodčí

Zápasy budou řídit rozhodčí licencovaní Českého florbalu či BLMF.

Hráči

Do turnaje mohou zasáhnout pouze hráči ročníku 2003 a staršího. Každý hráč družstva musí být označen identifikačním náramkem.

Soupiska

Každý tým musí nejpozději do začátku turnaje zadat na internetové stránce on-line soupisku hráčů. K utkání mohou nastoupit pouze hráči uvedení na této soupisce. Po zahájení turnaje nemůže být tato soupiska již doplněna. Hráč může během turnaje nastoupit pouze za jedno družstvo, start ve více družstvech je zakázán.

Systém turnaje muži

Hraje se tzv. malý florbal, tedy 3+1. 
Osm skupin po pěti týmech, ve skupině každý s každým. První týmy ze skupin postupují přímo do osmifinále (1/8), druhé týmy ze skupin postupují přímo do šestnáctifinále (1/16), třetí týmy ze skupin přímo do druhého předkola (1/32), čtvrté a páté týmy ze skupin jdou do prvního předkola (1/64), kde mezi sebou odehrají zápasy o postup do 1/32. Následně z předkol vzejde osm týmů do čtvrtfinále, kde už se hraje tradičním systémem až do zápasu o třetí místo a finále.

Systém turnaje ženy

Hraje se tzv. malý florbal, tedy 3+1.
Dvě skupiny po čtyřech, ve skupině každý s každým. První tým ve skupině postupuje přímodo semifinále, druhý tým do čtvrtfinále, třetí a čtvrté týmy ve skupinách hrají proti sobě předkolo (1/8) o postup do čtvrtfinále, kde se utkají s druhým týmem ze skupiny (třetí tým ze skupiny A jde na čtvrtý tým ze skupiny B a opačně).

Rozpis utkání

Pořadatel si vyhrazuje právo na změnu v uveřejněném rozpise. V tomto případě budou informováni všichni vedoucí družstev, kterých se daná změna týká.

Kontrola výsledků

Po každém odehraném zápase mají oba kapitáni povinnost podepsat papír na kontrolu výsledků, kde zároveň pořadatel ručně napíše výsledek utkání. Na každém hřišti bude jeden papír pro kontrolu. Když kapitáni papír nepodepíšou, nelze později reklamovat chybu ve výsledku.

Šatny

Šatny budou vzhledem k velkému počtu týmů ve všech halách pouze průchozí. Hráči jsou povinni si  hlídat své osobní věci.  Pořadatelé neručí za ztráty osobních věcí po celou dobu turnaje.

Pojištění

Hráči nastupují na vlastní nebezpečí. Pořadatelé nejsou zodpovědní za jakékoliv zranění, onemocnění či ztrátu v průběhu turnaje.

Ocenění

Ti nejlepší z každé kategorie budou oceněni. U žen bude oceněno poukázkou na florbalové vybavení značky FAT PIPE první místo, u mužů první tři místa z důvodu vyššího počtu týmů. Současně budou vyhlášeny také individuální ceny (nejužitečnější hráč a hráčka, nejlepší brankář a brankářka). Předání cen proběhne bezprostředně po skončení příslušných zápasů o třetí místo a finálových zápasů.

Zdravotní zabezpečení

Všichni účastníci startují na vlastní nebezpečí. V případě zranění, které si vyžádá ošetření v nemocnici, si náklady na ošetření, případně pobyt v nemocnici, hradí účastníci sami. Pořadatel doporučuje mít u sebe průkaz své zdravotní pojišťovny. V jedné z hal bude přítomna zdravotní služba. Na pořadatelském stolku pak najdete lékárničku. 

Copyright © 2020 - All Rights Reserved | Timber HTML Template | Code by Kamil Pešek