Městská sportovní hala I

Adresa: Úslavská 75, Plzeň
Jedná se o hlavní halu, budou se zde odehrávat závěrečná utkání turnaje.
Na palubovce o rozměrech až 47 x 24m bude postaveno jedno hřiště.
Za brankami bude prostor pro dovednostní soutěže.
Kapacita hlediště je 1260 sedících diváků.

Městská sportovní hala II (PRO LETOŠNÍ ROČNÍK 2018 NEDOSTUPNÁ!!)

Adresa: Úslavská 75, Plzeň
Na palubovce o rozměrech 50 x 30m budou postavena dvě hřiště.
V hale je samozřejmostí výborné osvětlení, vzduchotechnika, časomíra pro obě poloviny, dostatečné síťování, které zároveň slouží i jako rozdělení dvou hracích ploch.

Ve vestibulu MSH I a MSH II se nachází restaurace městské sportovní haly Lokotka s letní zahrádkou a kapacitou 50 osob. Restaurace nabízí možnost obědů, večeří, příjemného posezení, občerstvení alkoholickými i nealkoholickými nápoji. Součástí je také profesionální projekce a ozvučení vhodné pro sledování sportovních přenosů. Interiér restaurace i zahrádka jsou laděné ve sportovním stylu. Více informací přímo na stránkách: http://www.tjloko-plzen.cz/cz/restaurace/

Restaurace Lokotka

     

Virtuální prohlídka městskou sportovní halou

MSH Loko IV (naproti velké hale Lokomotiva, hala bývalého Sportovního gymnázia)

Adresa: Táborská 28, Plzeň
Jedná se o hlavní alternativu, kterou jsme zvolili z důvodu blízkosti k hlavní hale turnaje Lokomotiva I. Při zavření dvou hřišť na velké hale Lokomotivy je náhradou jedno hřiště v této hale, tribuna je na balkóně, sledovat zápasy se dá shora, hala je přímo naproti velké Lokádě, minuta cesty pěšky.

Hala SPŠE Slovany

Adresa: Koterovská 828/85, Plzeň
Jedná se o dvě vedlejší malé haly (2 hřiště), kde se budou hrát zejména skupinové zápasy. Palubovky mají rozměry přibližně 25x14m a mantinely zde jsou zajištěny. Haly žádné hlediště nemají, jsou to školní tělocvičny, ale dá se pozorovat v prostoru za mantinely, jako to u menších hal bývá.
Největší výhodou nových hal na turnaji je dostupnost, od hlavní haly Lokomotiva je škola vzdálená přibližně deset minut pěšky, jsou to dvě tramvajové zastávky.


Sportovní hala Slavia VŠ Plzeň na Borech

Adresa: U Borského parku 21, Plzeň
V hale budou postaveny dvě hřiště, zatím je v plánu, že na této hale se sehrají kompletní ženské skupiny v sobotní části turnaje. Pro ženy se jedná o jeden přejezd autobusem číslo 30 z jedné části Plzně do druhé (Bory - Slovany), věříme, že to pro nikoho nebude zásadní problém. Výhodou je naopak využití celého areálu, na oběd si můžete zajít do blízké vyhlášené restaurace Slavia, kde mají skvělé hamburgery a pizzy, přímo dole u haly je také pivnice a v areálu jsou například tenisové a beachvolejbalové kurty, inline dráha či blízký Borský park na trávení volných chvil mezi zápasy. Navíc je přímo v budově také možnost ubytování na penzionu, v případě zájmu řešte co nejdříve.
Restaurace Slavia: http://www.restauraceslavia.cz/
Fotogalerie z celého areálu: https://www.penzion-slavia.cz/cz/fotogalerie/


Copyright © 2020 - All Rights Reserved | Timber HTML Template | Code by Kamil Pešek