Nebylo to rameno na rameno?? Přijďte si vyjasnit zápasové neshody!

Na sobotu je v areálu Lokomotivy připravena turnajová beach párty s hudbou na přání. Pití a jídlo zajištěno v místních barech. V průběhu akce je možnost zahrát si volejbal zdarma!

Vstup na párty a beach volejbal s ID náramkem ZDARMA, bez ID náramku vstup za 20,-. Na párty je zakázáno brát si vlastní alkohol a jakékoliv jiné občerstvení! Přímo na barech bude k dispozici jídlo i dostatek pití. Novinkou je vchod na akci, který tentokrát nebude přímo od předního vchodu haly, vejít se dá pouze ze zadní ulice u tenisových kurtů (ul. Táborská) nebo z opačné strany u železnice (ul. Lobezská).


 

Penalty Shootout:

Soutěž ve dvojicích (brankář a hráč) se uskuteční v sobotu po odehrání všech zápasů, letos výjimečně na hale SPŠE (hřiště 1 a 2), přibližně kolem 19:10, ale začátek soutěže se může ještě měnit dle případného časového skluzu turnaje. 

Cena: 150,- za dvojici (startovné platí dvojice na začátku turnaje při placení turnajových náramků, o placení informujte pořadatele, rozpis a systém bude zveřejněn na všech halách)

Výhra: 2 poukazy v celkové hodnotě 1 500,- korun na útratu na baru při sobotní beach párty

Systém: Týmy jsou rozlosovány do osmi skupin po třech týmech, hraje se systémem každý s každým. Ze skupiny postupují první dva týmy, dále se hraje osmifinále, čtvrtfinále, semifinále a finále.

Pravidla:

ROZPIS:

FAT PIPE:

V letošním ročníku přímo na hale stánek florbalové značky FAT PIPE nebude. I přesto jsme pro Vás zařídili alternativu v případě, že byste o něco z kolekce značky měli zájem. Pokud jste na turnaji aktivním účastníkem, můžete na emailu adamtkadlec@gmail.com kontaktovat našeho zástupce pro značku a cokoliv z nové kolekce si objednat s turnajovou slevou 30%! Akce platí i po skončení turnaje v případě, že se prokážete, že jste na turnaji opravdu hráli. Veškeré zboží z nové kolekce by mělo být k dispozici přibližně od začátku srpna.

Nabídku produktů z kolekce 2018/2019 naleznete na odkazu ZDE!

VYZKOUŠENÍ HOLÍ FAT PIPE: Během sobotního turnajového odpoledne budete mít možnost si na hlavní hale Lokomotiva ozkoušet hole z nové kolekce 18/19, k dispozici budou k zapůjčení ve volném prostoru haly.Občerstvení a restaurace:

SLOVANY:
 Supermarket Albert: Koterovská 47 (kousek od haly Lokomotiva)
 Supermarket Penny: Částkova 80 (kousek od haly SPŠE)
 Supermarket Billa: Nám. Gen. Píky 27 (kousek od haly SPŠE v centru Galerie Dvořák)
 Restaurace Lokomotiva přímo na hale Lokomotiva
 Restaurace na bazénu Slovany: Nám. Gen. Píky 42 (u blízkého bazénu)
 Restaurace u Majáku: Částkova 53 (na cestě mezi halami SPŠE a Lokomotiva)
 Restaurace Sladovnická: Sladovnická 4 (kousek od haly SPŠE) 

BORY:
 Restaurace Slavia: U Borského parku 21 (kousek od haly Slavia) http://www.restauraceslavia.cz/
 Restaurace a pivnice Slavia: U Borského parku 19 (přímo u haly Slavia) http://slavia.unasplzenchutna.cz/cz/
 Obchodní centrum Luna: Skupova 490/24 (kousek od haly Slavia) - v OC naleznete supermarket Billa, malý fastfood (pizza, hamburgery apod.), a také čínskou restauraci.
 Nákupní centrum Area Bory: Sukova 23/23 (pěšky z haly Slavia cca 10 minut) - v NC naleznete hypermarket Kaufland, pekařství i řeznictví, různé další obchody a hlavně velkou čínskou restauraci Wok a Sushi
 Restaurace Baarovka: Baarova 25 (pěšky z haly Slavia cca 5 minut) - jedná se spíše o pivnici, ale i zde si můžete dát pizzu, burgery a nebo nějakou klasiku (smažený sýr apod.)

Copyright © 2020 - All Rights Reserved | Timber HTML Template | Code by Kamil Pešek